Chiffonjé Karl Johan

Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CHIFFONJÉ, 1800-talets andra kvartal, Karl Johan, fanér i mahogny, dekor av kolonner, förgyllda beslag, nyckelskyltar med dekor av bl a cornucopias, ormar och festonger, invändigt med lådinredning, höjd ca 137, 97x60 cm, nycklar medföljer

Skrivklaff nedertill delvis lös, mindre fanérbortfall

553483

2018-06-25