Taburetter

Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TABURETTER/ STÄLL, 1 par, 1900-talets första hälft, ställ för öltunnor, enligt uppgift tillverkade på Guldsmedaktiebolagets snickeriverkstad, sitthöjd ca 43, höjd ca 48, 37x51 cm

Slitage

553486

2018-06-25