Taburetter
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TABURETTER/ STÄLL, 1 par, 1900-talets första hälft, ställ för öltunnor, enligt uppgift tillverkade på Guldsmedaktiebolagets snickeriverkstad, sitthöjd ca 43, höjd ca 48, 37x51 cm
Slitage
553486
2018-06-25