Dekorelement 1800-19800

Dekorelement 1800-19800
Dekorelement 1800-19800
Dekorelement 1800-19800
Dekorelement 1800-19800
Dekorelement 1800-19800
Dekorelement 1800-19800
Dekorelement 1800-19800
Dekorelement 1800-19800

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DEKORELEMENT, 4 st, 1800-1900-tal, barockstil, rokokostil, Louis XVI-stil, delvis träskuren dekor av bl a keruber, ca 80-119 cm

Skador/lagningar

553492

2018-06-25