Kista barock

Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KISTA, 1700-tal, barock, Norge, läderklädd, smidesbeslag, välvt lock, höjd ca 51, 78x50 cm, nyckel finns

Lagningar och skador

553496

2018-06-24