Bord allmoge
Klubbat för:
950 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BORD, 1700-tal, allmoge, troligen Norge, furu, profilerad skiva, svaravde ben, höjd ca 67, 96x60 cm
Kuntoraportti
Låda saknas, lagningar, skiva skev, spricka, fläckar
553503
Päivämäärä:
2018-06-24