Bord allmoge

Bord allmoge
Bord allmoge
Bord allmoge
Bord allmoge
Bord allmoge
Bord allmoge
Bord allmoge
Bord allmoge

Klubbat för:

950 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BORD, 1700-tal, allmoge, troligen Norge, furu, profilerad skiva, svaravde ben, höjd ca 67, 96x60 cm

Kuntoraportti

Låda saknas, lagningar, skiva skev, spricka, fläckar

553503

Päivämäärä:

2018-06-24