Niels Björnson Möller

Niels Björnson Möller
Niels Björnson Möller
Niels Björnson Möller
Niels Björnson Möller
Niels Björnson Möller
Niels Björnson Möller

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

NIELS BJÖRNSON MÖLLER (Norge, 1827-1887): Fjordlandskap, signerad N.B. Möller, olja på duk, ca 56x82 cm

Renoverad

553513

2018-06-25