Grythyttan trädgårdsmöbel

Grythyttan trädgårdsmöbel
Grythyttan trädgårdsmöbel
Grythyttan trädgårdsmöbel
Grythyttan trädgårdsmöbel
Grythyttan trädgårdsmöbel
Grythyttan trädgårdsmöbel
Grythyttan trädgårdsmöbel
Grythyttan trädgårdsmöbel
Grythyttan trädgårdsmöbel
Grythyttan trädgårdsmöbel
Grythyttan trädgårdsmöbel
Grythyttan trädgårdsmöbel

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GRYTHYTTAN, trädgårdsgrupp, 1900-talets första hälft, bemålade i vitt och rött, bestående av: två karmstolar samt två stolar, sitthöjd ca 41-44 cm

Slitage, ej originalfärg

553526

2018-06-21