Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VAS, Vallauris, Frankrike, 1800-talets andra hälft, gulglaserat lergods med dekor av blommor, signerad AL Regnier, 1879, samt märkt, höjd 28 cm
Spridd krackelyr
553535
2018-06-20
Gör en kostnadsfri värdering här