Saltkar

Saltkar
Saltkar
Saltkar
Saltkar
Saltkar
Saltkar

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALTKAR, 4 st., pressglas delvis slipad dekor, 1800-talets slut, i etui, höjd ca 7,5 cm

Mindre nagg

553541

2018-06-25