Bonbonjärer ocj skål slipad dekor

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BONBONJÄRER, med fat, 1 par, SKÅL, England, 1900-tal, slipad dekor, höjd ca 13-17 cm

nagg, en med skada

553543

2018-06-25