Oljemålning Wim Bosma

Oljemålning Wim Bosma
Oljemålning Wim Bosma
Oljemålning Wim Bosma
Oljemålning Wim Bosma
Oljemålning Wim Bosma
Oljemålning Wim Bosma

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

WIM BOSMA (1902-1985, Holland), Motiv med afrikanska kvinnor, signerad Wim Bosma, olja på duk ca 100x79 cm

Enstaka färgbortfall, ca 1x1 cm

553561

2018-06-20