Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FYRA STOLAR, Lindqvists Verkstads Ab, Motala, 1940-tal, armstöd i björk, klädsel i rött, präglat konstläder, höjd 85 cm, bredd ca 64 cm
slitage
553564
2018-06-30
Gör en kostnadsfri värdering här