Certina herrarmbandsur i 18 k

Certina herrarmbandsur i 18 k
Certina herrarmbandsur i 18 k
Certina herrarmbandsur i 18 k
Certina herrarmbandsur i 18 k
Certina herrarmbandsur i 18 k
Certina herrarmbandsur i 18 k
Certina herrarmbandsur i 18 k
Certina herrarmbandsur i 18 k
Certina herrarmbandsur i 18 k
Certina herrarmbandsur i 18 k

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CERTINA, armbandsur, 18 k guld, 1980-tal, quartz, datum, sekundvisare, refnr. 744300568, läderarmband med spänne i gulddoublé, 30x30 mm

Verket går ej vid inskrivningstillfället (möjligen utgånget batteri), SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

553565

2018-06-25