Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JACOB SAUER, tenn, stämplat Jacob Sauer (mästare i Stockholm 1733-1765), diameter 36 cm, höjd 6,5 cm
Slitage, bristning.
553566
2018-06-21
Gör en kostnadsfri värdering här