C F Swensson oljemålning

C F Swensson oljemålning
C F Swensson oljemålning
C F Swensson oljemålning
C F Swensson oljemålning
C F Swensson oljemålning
C F Swensson oljemålning
C F Swensson oljemålning
C F Swensson oljemålning
C F Swensson oljemålning
C F Swensson oljemålning

Klubbat för:

8 200 SEK

7 000 SEK

CHRISTIAN FREDRIK SWENSSON (1834-1909): Tremastad bark i stormigt hav, signerad C.F. Swensson, daterad 1896 olja på duk, ca 80x129 cm

Krackeleringar, retusherad, lagningar

553567

2018-06-20