Klubbat för:
8 200 SEK
7 000 SEK
CHRISTIAN FREDRIK SWENSSON (1834-1909): Tremastad bark i stormigt hav, signerad C.F. Swensson, daterad 1896 olja på duk, ca 80x129 cm
Krackeleringar, retusherad, lagningar
553567
2018-06-20