Cabaret 1900-talets första hälft

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CABARET, nysilver, 1900-talets första hälft, 2+6 dlr slipat glas, ca 42x32 cm

Brukslitage

553582

2018-06-21