Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, efter Rembrandts Mannen med guldhjälmen, 1900-tal, a tergo med påskrift "kopiert von A. Jaesrich, Berlin Friedenau Brunhildestr 3", olja på duk, ca 69x52 cm
553590
2018-06-21
Gör en kostnadsfri värdering här