Oljemålning efter Rembrandt
2018-06-21
553590
| Klubbat belopp | 16 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, efter Rembrandts Mannen med guldhjälmen, 1900-tal, a tergo med påskrift "kopiert von A. Jaesrich, Berlin Friedenau Brunhildestr 3", olja på duk, ca 69x52 cm