Oljemålning efter Rembrandt

Oljemålning efter Rembrandt
Oljemålning efter Rembrandt
Oljemålning efter Rembrandt
Oljemålning efter Rembrandt

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, efter Rembrandts Mannen med guldhjälmen, 1900-tal, a tergo med påskrift "kopiert von A. Jaesrich, Berlin Friedenau Brunhildestr 3", olja på duk, ca 69x52 cm

553590

2018-06-21