Fickur i 14 k guld 1900-tal

Fickur i 14 k guld 1900-tal
Fickur i 14 k guld 1900-tal
Fickur i 14 k guld 1900-tal
Fickur i 14 k guld 1900-tal
Fickur i 14 k guld 1900-tal
Fickur i 14 k guld 1900-tal
Fickur i 14 k guld 1900-tal
Fickur i 14 k guld 1900-tal
Fickur i 14 k guld 1900-tal
Fickur i 14 k guld 1900-tal
Fickur i 14 k guld 1900-tal
Fickur i 14 k guld 1900-tal
Fickur i 14 k guld 1900-tal
Fickur i 14 k guld 1900-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAMFICKUR, 14 k guld, 1900-talets början, vitemaljerad urtavla, innerboett i 14 k, boett nr. 10081, ankargång, hänge i 14 k, diameter 32,6 mm, vikt ca 32,8 g

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, gravyr

553616

2018-06-20