Oljemålning Mosse Stoopendaal

Oljemålning Mosse Stoopendaal
Oljemålning Mosse Stoopendaal
Oljemålning Mosse Stoopendaal
Oljemålning Mosse Stoopendaal
Oljemålning Mosse Stoopendaal
Oljemålning Mosse Stoopendaal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948), "Mås", signerad och daterad 1941, olja på duk, ca 32x44 cm

553631

2018-06-20