Oljemålning Bengt Inge Rooke

Oljemålning Bengt Inge Rooke
Oljemålning Bengt Inge Rooke
Oljemålning Bengt Inge Rooke
Oljemålning Bengt Inge Rooke
Oljemålning Bengt Inge Rooke
Oljemålning Bengt Inge Rooke

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT INGE ROOKE (1900-tal), abstrakt komposition "Tidigt -59), signerad, olja på duk, ca 47x27 cm

553633

2018-06-20