Bengt Inge Rooke oljemålning

Bengt Inge Rooke oljemålning
Bengt Inge Rooke oljemålning
Bengt Inge Rooke oljemålning
Bengt Inge Rooke oljemålning
Bengt Inge Rooke oljemålning
Bengt Inge Rooke oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT INGE ROOKE (1900-tal), abstrakt komposition "Väderträd -60", signerad, olja på duk, ca 64x42 cm

553651

2018-06-20