Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEN LIDBERG (1929-2009), Näcken med naken kvinna, signerad och numrerad PT (provtryck), färglitografi ca 32x26 cm, i ram skulpterad och bemålad av konstnären
553652
2018-06-20
Gör en kostnadsfri värdering här