Färglitografi Sven Lidberg

Färglitografi Sven Lidberg
Färglitografi Sven Lidberg
Färglitografi Sven Lidberg
Färglitografi Sven Lidberg
Färglitografi Sven Lidberg
Färglitografi Sven Lidberg

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN LIDBERG (1929-2009), Näcken med naken kvinna, signerad och numrerad PT (provtryck), färglitografi ca 32x26 cm, i ram skulpterad och bemålad av konstnären

553652

2018-06-20