Stolar 7 stycken

Stolar 7 stycken
Stolar 7 stycken
Stolar 7 stycken
Stolar 7 stycken
Stolar 7 stycken
Stolar 7 stycken
Stolar 7 stycken
Stolar 7 stycken
Stolar 7 stycken
Stolar 7 stycken

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 7 st, gustaviansk stil, samtida, lös sittplymå, höjd 100, sitthöjd 44 cm

Proveniens: Grand Hotel i Helsingborg

Klädsel med slitage, stomme med märken, enstaka med avslag, något ostabila

553654

2018-06-20