Stolar 7 stycken
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 7 st, gustaviansk stil, samtida, lös sittplymå, höjd 100, sitthöjd 44 cm
Proveniens: Grand Hotel i Helsingborg
Klädsel med slitage, stomme med märken, enstaka med avslag, något ostabila
553654
2018-06-20