Bo Åke Adamsson färglitografi

Bo Åke Adamsson färglitografi
Bo Åke Adamsson färglitografi
Bo Åke Adamsson färglitografi
Bo Åke Adamsson färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 800 SEK

BO ÅKE ADAMSSON (född 1941), Stridsscen vid Örebro Slott, signerad och numrerad 43/300, färglitografi ca 51x71 cm

553658

2018-06-27