Jette Stoltz oljemålning

Jette Stoltz oljemålning
Jette Stoltz oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

JETTE STOLTZ (1923-2010): Blå blommor, signerad Jette Stoltz, olja på duk, ca 16x12 cm

553681

2018-06-20