Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RÖRSTRAND, hänkelvaser, 1 par, majolika, 1800-talets senare del, hänklar i form av drakar, höjd ca 50 cm
1 st hänkel med omfattande lagningar
553699
2018-06-23
Gör en kostnadsfri värdering här