Hänkelvaser 1 par Rörstrand

Hänkelvaser 1 par Rörstrand
Hänkelvaser 1 par Rörstrand
Hänkelvaser 1 par Rörstrand
Hänkelvaser 1 par Rörstrand
Hänkelvaser 1 par Rörstrand
Hänkelvaser 1 par Rörstrand
Hänkelvaser 1 par Rörstrand
Hänkelvaser 1 par Rörstrand
Hänkelvaser 1 par Rörstrand
Hänkelvaser 1 par Rörstrand

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RÖRSTRAND, hänkelvaser, 1 par, majolika, 1800-talets senare del, hänklar i form av drakar, höjd ca 50 cm

1 st hänkel med omfattande lagningar

553699

2018-06-23