Skärgårdskonst - Stig Jonzon oljemålning
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STIG JONZON (1913-1987), "Skutor vid Riddarholmen", signerad och daterad 1950, olja på pannå, ca 59x71 cm
PROVENIENS: Beijers Auktioner 1985
Detta föremål ingår i vår tema-auktion "Skärgårdskonst"
553702
2018-06-30