Skärgårdskonst - Stig Jonzon oljemålning

Klubbat för:

9 200 SEK

3 000 SEK

STIG JONZON (1913-1987), "Skutor vid Riddarholmen", signerad och daterad 1950, olja på pannå, ca 59x71 cm

PROVENIENS: Beijers Auktioner 1985

Detta föremål ingår i vår tema-auktion "Skärgårdskonst"

553702

2018-06-30