Fåtöljer ett par Knolls

Fåtöljer ett par Knolls
Fåtöljer ett par Knolls
Fåtöljer ett par Knolls
Fåtöljer ett par Knolls
Fåtöljer ett par Knolls
Fåtöljer ett par Knolls
Fåtöljer ett par Knolls
Fåtöljer ett par Knolls

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KNOLLS MODERNA FÅTÖLJER, fåtöljer, 1 par, 1930-tal, stomme i lackad björk, lös sittplymå, skyltmärkt, höjd ca 76, bredd 70, sitthöjd 38 cm

Bruksslitage

553717

2018-06-23