Kornischer 1800-tal

Kornischer 1800-tal
Kornischer 1800-tal
Kornischer 1800-tal
Kornischer 1800-tal
Kornischer 1800-tal
Kornischer 1800-tal
Kornischer 1800-tal
Kornischer 1800-tal

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KORNISCHER, 1 par, 1800-talets slut, Louis XV-stil, bronserade, höjd 29, längd 180 cm

Skador, sprickor, delvbis ombronserade

553725

2018-06-21