Girard Perregaux herrarmbandsur i stål

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GIRARD PERREGAUX, armbandsur, Gyromatic, stål, 1960-tal, automatisk, plexiglas, datum, cal 461-372, stelt stålarmband, viklås, diameter 35 mm

Går ej inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

553727

2018-06-21