Girard Perregaux herrarmbandsur i stål
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GIRARD PERREGAUX, armbandsur, Gyromatic, stål, 1960-tal, automatisk, plexiglas, datum, cal 461-372, stelt stålarmband, viklås, diameter 35 mm
Går ej inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
553727
2018-06-21