Mappin & Webb coaster samt GAB
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MAPPIN & WEBB, coaster, pläter, 1900-tal, England, märkt Triple Deposit Princes plate London & Sheffield Z, numrerad W20508, bottenplatta i betsat trä, MGAB, coaster, 12 st, nysilver, Uppsala, höjd 1-5, diameter 8-16 cm
Bruksslitage
553733
2018-06-20