Mappin & Webb coaster samt GAB

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAPPIN & WEBB, coaster, pläter, 1900-tal, England, märkt Triple Deposit Princes plate London & Sheffield Z, numrerad W20508, bottenplatta i betsat trä, MGAB, coaster, 12 st, nysilver, Uppsala, höjd 1-5, diameter 8-16 cm

Bruksslitage

553733

2018-06-20