Brasskydd rokokostil

Brasskydd rokokostil
Brasskydd rokokostil
Brasskydd rokokostil
Brasskydd rokokostil
Brasskydd rokokostil
Brasskydd rokokostil
Brasskydd rokokostil
Brasskydd rokokostil

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

BRASSKYDD, Rokokostil, 1900-tal, höjd ca 146 cm

Slitage

553738

2018-06-23