Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
IKEA, "Ekolsund", bokhyllor, 1 par, Ikeas 1700-talssserie, gustaviansk stil, lackerade, höjd ca 194 cm, 100x28 cm
Smärre slitage, färgbortfall, repor
553740
2018-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här