Bokhyllor Ekolsund

Bokhyllor Ekolsund
Bokhyllor Ekolsund
Bokhyllor Ekolsund
Bokhyllor Ekolsund
Bokhyllor Ekolsund
Bokhyllor Ekolsund
Bokhyllor Ekolsund
Bokhyllor Ekolsund
Bokhyllor Ekolsund
Bokhyllor Ekolsund

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

IKEA, "Ekolsund", bokhyllor, 1 par, Ikeas 1700-talssserie, gustaviansk stil, lackerade, höjd ca 194 cm, 100x28 cm

Smärre slitage, färgbortfall, repor

553740

2018-06-22