Sänghimmel gustaviansk

Sänghimmel gustaviansk
Sänghimmel gustaviansk
Sänghimmel gustaviansk
Sänghimmel gustaviansk
Sänghimmel gustaviansk
Sänghimmel gustaviansk
Sänghimmel gustaviansk
Sänghimmel gustaviansk
Sänghimmel gustaviansk
Sänghimmel gustaviansk
Sänghimmel gustaviansk
Sänghimmel gustaviansk
Sänghimmel gustaviansk
Sänghimmel gustaviansk

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SÄNGHIMMEL, förgylld, 1700-talets slut, gustaviansk, skuren dekor av bland annat lagerkrans, textilklädd kupa, längd ca 64 cm, djup ca 40 cm

Fästet senare, smärre slitage

553748

2018-06-21