Modeplanscher Frankrike

Modeplanscher Frankrike
Modeplanscher Frankrike
Modeplanscher Frankrike
Modeplanscher Frankrike
Modeplanscher Frankrike
Modeplanscher Frankrike
Modeplanscher Frankrike
Modeplanscher Frankrike

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MODEPLANSCHER, 1800-talets andra hälft, (15) handkolorerade gravyrer, L ´Aquarelle´-Mode, La Mode Illustree samt Administrationsd des Journaux de Modes, huvudsakligen ca 24 x 19 cm

Gulnaders, fläckar, revor förekommer

553750

2018-06-21