Tavannes herrfickur i 14 k guld

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TAVANNES, fickur, 14 k guld, 1920-tal, savonett, innerboett i metall, ankargång, boettnr. 70632, verknr. 10883, diameter 48 mm, vikt ca 64 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, sprucket glas, bucklor och skador

553756

2018-06-21