Empiresoffa

Empiresoffa
Empiresoffa
Empiresoffa
Empiresoffa
Empiresoffa
Empiresoffa
Empiresoffa
Empiresoffa
Empiresoffa
Empiresoffa
Empiresoffa
Empiresoffa
Empiresoffa
Empiresoffa

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SOFFA, empire, 1800-talets första hälft, stomme i mahogny, klädd i randig textil, skuren dekor i form av sfinxer, främre fotavsluten i form av lejontassar, längd ca 240 cm

Lösa kantband, hårt slitage, hål i klädseln

553762

2018-06-21