Francis de Lassus Saint-Genies färglitografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

FRANCIS DE LASSUS SAINT-GENIES (Frankrike, född 1925): Surrealistisk komposition med fantasiväsen, signerad Saint-Genies, numrerad EA XVIII/XXV, färglitografi, ca 73x50 cm

553777

2018-06-20