Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SÅSSKÅL, silver, Adolf Zethelius (1803-1839), Stockholm 1830, delvis godronnerad, invändigt förgylld, diameter 14,5, höjd 10 cm, vikt ca 249 g
Stötskador, ursprungligen med underfat
553784
2018-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här