Einar Forseth

Einar Forseth
Einar Forseth
Einar Forseth
Einar Forseth

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR FORSETH (1892-1982): "St Görans kyrka fresk", osignerad, akvarell, ca 35x28 cm

Proveniens: Einar Forseth

553789

2018-06-21