Klubbat för:
3 200 SEK
2 500 SEK
BÄGARE, KALK, SERVIETTRINGAR, 11 dlr., silver, Sverige och Danmark, 1900-tal, höjd ca 3-18 cm, 1032 g
Med gravyr, stötskador, serviettringarna med bristningar
553790
2018-06-22