Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSFOTOGENLAMPA, tidigt 1900-tal, elektrifierad, fot i brons, kupa i frostat glas, höjd ca 48 cm
Ej funktionstestad, bruks och åldersrelaterat slitage
553801
2018-06-21
Gör en kostnadsfri värdering här