Stol s k Dantestol

Stol s k Dantestol
Stol s k Dantestol
Stol s k Dantestol
Stol s k Dantestol
Stol s k Dantestol
Stol s k Dantestol
Stol s k Dantestol
Stol s k Dantestol
Stol s k Dantestol
Stol s k Dantestol

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

FÅTÖLJ/KARMSTOL, s k Dantestol, 1800-talets slut, ek med rikligt skulpterad dekor av bl a lejonhuvuden, klädd med tyg med pegamoid under, sitthöjd ca 38 cm

Blekt klädsel, smärre slitage

553809

2018-06-21