Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
FÅTÖLJ/KARMSTOL, s k Dantestol, 1800-talets slut, ek med rikligt skulpterad dekor av bl a lejonhuvuden, klädd med tyg med pegamoid under, sitthöjd ca 38 cm
Blekt klädsel, smärre slitage
553809
2018-06-21