Strindbergslampa

Strindbergslampa
Strindbergslampa
Strindbergslampa
Strindbergslampa
Strindbergslampa
Strindbergslampa

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, s k Strindbergsmodell, 1910-/20-tal, jugend, fot av delvis hamrad koppar, kupa av marmorerat glas i gult och violett, höjd ca 41 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, smärre slitage

553812

2018-06-21