Mosse Stoopendaal gäss

Mosse Stoopendaal gäss
Mosse Stoopendaal gäss
Mosse Stoopendaal gäss
Mosse Stoopendaal gäss
Mosse Stoopendaal gäss
Mosse Stoopendaal gäss

Såld för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): Sträckande gäss, signerad Mosse Stoopendaal, olja på duk, ca 39x74 cm

553814

2018-10-25